Zabawy wyciszające- zabawy z dziećmi w przedszkolu.
Clickmeeting
Termin: 22.02.2022 godz. 16:0017:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Barbara Buchacz

Zabawy wyciszające- zabawy z dziećmi w przedszkolu - warsztat szkoleniowy dla nauczycieli przedszkoli.

Każdy nauczyciel przedszkola ma w swoich zasobach pomysły zabaw z wychowankami przedszkolnymi. Dobrze ubogacać katalog zabaw z dziećmi dzięki dzieleniu się pomysłami zabaw z innymi nauczycielami.

Warsztat szkoleniowy ma przypomnieć nauczycielom przedszkoli podział zabawy- podstawowej formy działalności z dziećmi w przedszkolu z uwzględnieniem zabaw wyciszających odpowiednich do pór roku.

Proponowany plan warsztatu szkoleniowego to:

1.Zabawa jako podstawowa forma pracy z dziećmi przedszkolnymi- podział zabaw w przedszkou.

2.Zabawy wyciszające (na jesień, na zimę, na wiosnę, na lato) w oparciu o fachową literaturę dla dzieci.

3.Pomysły zabaw uczestników-autorskie zabawy wyciszające- wspólna zabawa integracyjna.

Spotkanie będzie poprowadzone na platformie ClickMeeting (link przesłany zostanie w dniu szkolenia).

Serdecznie zapraszam nauczycieli przedszkoli chętnych do wspólnych działań praktycznych w zabawie:)

Barbara Buchacz-nauczyciel przedszkola-doradca metodyczny dla nauczycieli przedszkoli

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC